wz

Zpět na hlavní stránku!


Doufám, že francouzští socialističtí zločinci jednou budou postaveni před spravedlivý soud.

Událostmi ve Francii jsem již dlouhou dobu velice šokován. Ve Francii vládnoucí socialističtí zločinci proti vůli lidu zavedli takzvaná homosexuální manželství a adopce dětí pro homosexuály. Ubohé děti, jak k tomu přijdou že se z vůle socialistických zločinců stanou bezbrannými sexuálními hračkami v rukou perverzních sodomistických úchyláků?

Mnohamilionové protesty francouzského lidu jasně ukázal vládnoucím socialistickým zločincům co si o těchto zločinech francouzský lid myslí. A zde jsem byl opět šokován neuvěřitelnou netolerancí francouzských socialistických zločinců vůči lidem s odlišnými názory, které se projevili v obrovské brutalitě francouzské policie brutálně napadající pokojná protestní shromáždění francouzského lidu, kde stačilo pouze to, aby občan měl na sobě oblečené tričko s postavami muže, ženy a dvou dětí, aby byl policií brutálně napaden, surově zmlácen a posléze ještě uvězněn a pokutován.

Těžko se mi o tom píše, protože vím, že prorežimní česká masmédia všechny tyto správy o policejním násilí na demonstrantech ve Francii důsledně ututlala, takže lidé se v České republice oficiálně nic nedozvěděli. Prorežimní česká masmédia informovala pouze o zavedení manželství pro homosexuály a adopce dětí pro homosexuály, protestné demonstrace ve Francii pokud vůbec, tak byli zmíněny pouze okrajově, policejní násilí vůči protestujícím bylo pak zatajeno před českou veřejností úplně. Navíc všechna prorežimní masmédia v České republice lživě tvrdila že údajně prý většina francouzských občanů schvaluje zaváděná homosexuální manželství a adopce dětí homosexuály.

Řádění socialistických zločinců ve Francii nebude trvat věčně. Dříve nebo později se budou konat ve Francii nové volby, které přinese vítězství pravicové opozici. Doufám, že představitelé francouzských pravicových stran nezapomenou na tyto podlé zločiny socialistických zločinců a konkrétně odpovědné socialistické zločince postaví ve Francii za jejich mnohačetné zločiny proti lidskosti před spravedlivý soud, který je odsoudí ke spravedlivému trestu.

Dne 26.8.2013 napsal JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

Zpět na hlavní stránku!