wz

Zpět na hlavní stránku!


Prorodinné organizace odsuzují účast velvyslanectví USA na pochodu Gay pride.

Dne 18. srpna 2012 se uskutečnil v metropole České republiky Praze další ročník tzv. “pochodu hrdosti gayův, leseb, transexuálů a bisexuálů” pod názvem Gay pride. Zúčastnili se ho i zástupcové velvyslanectví Spojených států amerických v České republice.

Desítky prorodinných organizací vyjádřili hluboké znepokojení nad angažováním se těchto diplomatů a v snaze upozornit na tento problém zorganizovali petici.

Kromě jiného upozorňovali na agresivní zahraniční politiku Washingtonu při podpoře a prosazování požadavků homosexuálních hnutí po celém světě, jako i laxní postoj administrativy prezidenta Barracka Obamu k ochraně manželství a posílení postavení tradiční rodiny.

Stejně tak i zdůraznili, že OSN v žádném dokumentu nepřipouští tzv. “homosexuální manželství”, poněvadž je manželství všude definováno jako svazek muže a ženy.

Petici podpořili i mnohé zahraniční organizace, mezi nimi například Human Life International, Population Research Institute, Latin American Alliance for the Family, španělská organizace Hazte Oir jako i zástupcové Ruské pravoslavní církve.

Mezinárodní snaha byla nadvázáním na loňskoroční protest proti účasti amerických diplomatů na pochode Gay pride v Lotyšsku.

Opsal dne 14.10.2013 JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

Zpět na hlavní stránku!